Om os

 

Vi forstår hvor vigtig din telefon er

Mobiltelefonen er noget af det mest vigtige vi har. Aldrig før har vi haft et mere personligt forhold til et produkt. Næsten alt vi foretager os, er afhængigt af, eller filteret igennem en mobil enhed.
Det er en kedelig oplevelse når den går i stykker, og de fleste af os er bekymrede for, at være uden den.

Når det sker, er vi her for at hjælpe. Vi tilbyder en række tjenester og produkter, med henblik på at hurtigt udbedre fejlen, så tiden uden din enhed bliver så kort og behagelig som muligt.

 

Dit Autoriserede service- & reparationsværksted

Vi håndterer de fleste mærker, og hjælper vores nordiske kunder med service både indenfor og udenfor garanti. Som markedsførende værksted, er vi vandt til at håndtere stor volumen med høj kvalitet i vores arbejde.

Som autoriseret servicepartner har vi systemer, processer og rutiner på plads for at kunne håndtere de hårdeste krav fra forskellige myndigheder og virksomheder. Din telefon og dine personlige data er i sikre hænder hos Mobylife.
Altid certificerede teknikere – altid originale dele.

Ledelse >>

Jakob Holmen Kraglund

CEO

T: +45 23923724
Mail: jakob.kraglund@mobylife.com

 

Jens Boëtius Andersen

CFO

T: +45 20 82 04 33 
Email: jens.andersen@mobylife.com

 

Heikki Rossinen

COO

T: +358 50 5717 637
Mail: heikki.rossinen@mobylife.fi

 

Christian Gjendem

CPO

T: +47 480 51 980
Mail: christian.gjendem@mobylife.no

 

Rie Bacher Kejser

HR & Communication Director

T: +45 2311 1113
Mail: rie.bacher.kejser@mobylife.com

 

Richard Øverby 

CCO

T: +47 919 13 555
Mail: richard.overby@mobylife.no

 

Matilda Glave

CMO

T: +46 790 75 11 50
Mail: matilda.glave@mobylife.com

Bestyrelse >>
Koncernenheder >>

Få lavet din telefon i dag

Din mobil og data er i sikre hænder

Opret reparation
 

Autoriseret mærkeværksted for

samsung reparationHuawei reparation

microsoftoneplus